Mesajı Okuyun
Old 10-09-2008, 11:30   #1
Konuk

Varsayılan Zorla Cinsel İlişki Kuran ve Dayak Atan Eşimden Boşanmak İstiyorum....

mrb 24 yaşındayım ve 2 çoçugum var kızım 4 oglum 3 yaşında ve şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmak istiyorum.Eşim veterine hekim ve işte bende yardımcı oluyorum . ama o bana hiç bir konuda yardımcı olmadıgı gibi yapmadıgım herşey için bir sürü hakaret işitiyorum ve artık hergün nerdeyse kavga ve dayak.tüm bunlar bir kenera zorla sex yapmayada zorluyor beni ve bu çok agrıma gidiyor katlanamıyorum sırf ayrılmayayım diye bile dövüyor beni bu konu her açıldıgında.benim ayrılınca yanına sıgına bilecegim bir akrabam ve ailem yok.bir ara boşanma dilekçesi vermek istedim ama sen verirsen nafaka alamazsın dediler tamamen boşta kaldım yani.kalacak bir yerim yok,lise mezunuyum elimde sahip oldugum bir işimde yok.napabilirim lütfen bana akıl verin nafakayı nasıl alabilirim ve nekadar olur.dayak ve zorla sevişmek zorunda bırakılmam hakkında neler yapabilirim.kalacak yer ve iş konusunda ne yapabilirim ve çoçuklar kimde kalır.şimdiden ilği ve alakanız için tşkler