Mesajı Okuyun
Old 22-09-2011, 14:26   #1
Konuk

Varsayılan Boşanmak istiyorum ama çocuğumu alabilir mi? İftira atabilir mi?

merhabalar ben 23 yasında bır anneyım esımle suan ayrıyız ve bosanma davası actım 3 yasında bır erkek cocugum var ayrılmamız bıraz sorunlu oldugu ıcın yanıma alamadım bana uyguladıgı sıddet sonucu eve ekıp cagırmak zorunda kaldım ve cocugum o arbedenın ortasında kalmasın dıye hıc sorun cıkarmadım ılla benımle gelecek dıye esım bosanmyı kabul edıyor ama velayetını vermek ıstemıyor tabı bende cocugu almak ıcın herseyı yapacagını ıftıra bıle atabılecıgını acıkca dıle getırıyo ve ben cok huzursuzum acaba onumuzdekı ay olan durusma da velayete karar verılır mı cocugu almak gıbı bı sansı olabılır mı kendımle onu mukayese ettıgım zaman cocughu ona degıl mahkemenın bana verecegını dusunuyorum cunku kendısıın ıkıncı evlılıgıyım ben daha once bı evlılık yapmıs ve ayrılmıs aynı nedenlerden sıddet aldatma bakmama baskı vs... ve madde kullanıyo tahsılı yok meslegı yok ve daha da onemlı kendısınde antısosyal kısılık bozuluklugu tanısı var bıraz da olsa ıcımın rahatlamasını ıstıyorum mahkeme de bana ıftıra atabılır mı mahkeme delıl yada sahıt ıster mı bır de aılemın gecmısını one surupte bana davayı kaybettırebılır mı yardımcı olursanız cok mutlu olacagım saygılarımla...