Mesajı Okuyun
Old 22-02-2007, 15:12   #84
Av.G.K.

Alıntı:
Yazan ad-hoc
Sayın Gökhan Karakaş,
Yapılan tepkiyi tamamıyla destekliyorum fakat başından beri söylediğim gibi sadece ve sadece göstermelik bir eylemdir. TBB ayda kaç kere bu toplantıları yapmakta? Kaçından sonuç çıkmakta? Bakın Sayın Karakaş, Bizzat İstanbul Barosu mevcut yönetiminden bir ağızdan duyduğum cümle:
Toplanıyoruz toplanıyoruz, şakşukaylarla dans ediyoruz oynuyoruz.....
Eyleme tam destek veriyorum yanlış anlaşılmasınfakat ben bizim verdiğimiz ödeneklerle lüks otellerde sözde toplantı yapan ve zman zaman bu tepkiyi (!) sokaklara taşıyan zihniyetlere tepki veriyorum. Hiçbir şeye köstek olma gayem olmadığını çok iyi bilmenizi isterim. Saygılarımla,

Söylediklerinize tamamiyle katılıyorum.Meslek örgütümüzün işde bu tavrı sebebiyle bizlerın bu yöndeki eylemlere katılıp bir anlamda''kendi davamızın peşini bırakmayacağımızı''hem kamuoyuna hem de meslek örgütümüze göstermeliyiz,bu tip eylemelerde bizlerin yeterli desteği olmaz ise baro yöneticileri bana göre haklı olarak''kendi davasına sahip çıkmayanın davasına bizlerde ancak bu kadar sahip çıkarız der''ve sakşukayla oynar...ve bu durumda bizlerin de hiç bir söz hakkı olmaz diye düşünüyorum.
Saygılarımla.
Av.Gökhan karakaş.