Mesajı Okuyun
Old 06-02-2007, 17:14   #67
avenginakbaba

dün üstadlarımızla tartışırken şöyle bir görüş ortaya atıldı: "cmk müdafileri, hali hazırdaki görevlendirmelere devam etmekten kaçınabilirler. Çünkü Anayasa angarya yasağını hüküm altına almıştır. ve parası verilmeyen ve bu denli aksatılan bir hizmet ise angarya yasağını ihlal eder."

siz değerli meslektaşlarımızdan yukarıda ki görüşün tartışılmasını talep ediyorum.
saygılarımla.

sayın balku, evet tepkim biraz sert olmuş olabilir, bunun için kususra bakmayın diyorum lakin buu kadar haklı olduğumuz bir eylem neticesinde bile biz, eylme katılmayan bazı meslektaşlarımız tarafından o kadar ağır eleştirildik ki,

bazıları ise, iyi birileri istifa ederse bize daha çok iş çıkar, düşüncesini açık açık beyan ettiler.

bunların birleşiminde tepkimin boyutunu aşmış hali ile siz karşılaştığınız için hicap duyuyorum. saygılarımla...

hamiş: hicap duymam yinede sizin samimi olduğunuz konususnda tereddütlerimi gidermeme neden olmuyor. bu konuda endişelerim gayet fazladır...
sadece cümllerimin hedefi şaştığı ve gereksiz bir kişisel tartışmaya neden olduğu içindir bütün üzgünlüğüm...