Mesajı Okuyun
Old 05-02-2007, 17:27   #64
Av.Selim Balku

Sayın AKBABA aşağıda alıntıladığım cümle sizin ilk mesajınıda, lütfen kendi dayanağınızı iyice tekrar okuyun.

Alıntı:
(BU ÇAĞRIMIZ, ANAYASAMIZIN 25. MADDESİNDEKİ “DÜŞÜNCE “ VE 26. MADDESİNDEKİ “DÜŞÜNCEYİ AÇIKLAMA VE YAYMA” ÖZGÜRLÜKLERİNE DAYANMAKTADIR.)

Bu ibareye göre bende kendi düşüncelerimi beyan etme gibi bir hakkımın olduğunu düşünüyorum.

Ancak ben sizin gibi düşünmüyorum diye, kafanızda bir yere oturtmuşsunuz, aklı selim bir adam böyle düşünemez diye olsa olsa ben yönetim kurulundan olurum ne demek, internetten baro kaydım bile araştırılıyor anlayamıyorum, ben ne olduğumu bu siteye girerken zaten belirtmişim, konu ben miyim benim düşüncem mi? Düşüncem sizi rahatsız ettiyse, dayanağızdaki samimiyetinize intibah etmiyorum!

Ben sizin görüşünüze de, eyleminize de saygı duyuyorum ama bu dayanışmayı baro aracılığı ile değil de, sizin gibi düşünenler aracılığı ile yapmanız gerektiğini dile getirdim.

Alıntı:
selim balku'nun barolar birliğinin internet sitesinde avukat olarak adı çıkmıyor..
bu mümkündür belki...
benim ikinci ihtimalim daha güçlü bence, sayın selim balku bir baroda yönetim kurulundadır. ve müdafilerin kendilerinden hesap sormalarından sıkışmış olmalı ki, hiç bir aklı selim meslektaşımın desteklemekte asla yoksun kalmayacağı, haklı bir eylemi, desteklemediğini belirtmiştir.

Samimi olmayan davranışınızla şahsi vaziyetimi tartışma hakkını size vermiyorum, sadece fikirlerimi tartışınız.