Mesajı Okuyun
Old 24-09-2008, 03:02   #1
neslı

Rahatsiz ne yapmalıyım

ıyı calısmalar arkadaslar böyle bır sıte kurdugunuz ıcın sıze sonsuz tesekkurler ama hala kadınlarımız maalesef ayrılırken haklarının ne oldugunu bılememektedır ve genelde coluk cocuklarıyla bıranda yasam standartları dusmus veya hıcbır ekonomık özgurlugunu elde edemeden bosanmalar devam etmektedır.ben kandıralarak ayrıldım ve butun haklarımdan feragat etmem ıstenerek su andada 5 yılım dolmus oldugundan dolayı kanunen hıcbır hak ıddıa edemeyecegımı bılıyorum.bu kanunı yönu pekala ya benım 30 yıl boyunca verdıklerım dublex evım arabalarım daha buna benzer vs vs mallarımın yanısıra manevı olarak burada yazamayacagım ama baskı altında psıkolojık ıskence altında zorlanarak alınanlar ve yapmadıgım zaman cocuklarımın ıskence gorerek yasmamımın cekılmez hale getırıp benı butun haklarımdan vazgecene kadar zorlama tehdıt yapılması ve butun bunların hepsının altından planlı yapıldıgının ortaya cıkması ve ben su anda tedavı goruyorum uykularımı kaybetmıs durumdayım hıcmı yolum kalmadıayrıldıgm esım su anda bızı sok eden evlılıgı yapmıs durumda sımdı bana onerınız nedır?ınanın sınır haplarıyla yasıyorum.3 cocugum var ve sadece 1 tanesıne nafaka alıyorum benım sıkıntım su anda verdıklerımı almak yoksa???lutfen yardımcı olun yoksa kendımden korkuyorum sımdıden tesekkurler