Mesajı Okuyun
Old 26-06-2006, 16:17   #13
Av.Ayşe

Sayın meslektaşım keşke bu görüşlerinizi bana özel msj atarak ya da mail atarak gönderseydiniz de forumu kişiselleştirmeseydik ama siz bana hitaben yazdığınız yazıyı foruma eklemeyi tercih ettiğinize göre bana da cevap hakkı doğmuş oluyor.Sayın meslektaşım yorumlarımı fevri uslubumu ise saldırgan bulduğunuzu söylüyorsunuz. sizin yorumunuzdur saygı duyarım.Eğer söylediğiniz gibi tüm yazılarımı okuduysanız amacımın tartışma ortamı yaratmak olmadığını sadece görüşlerimi belirttiğimi ama bazı meslektaşlarımızın alınganlık ederek bana hitaben birçok yazı yazdığını ve benim saygıyı hiç elden bırakmadığımı hatta bir noktadan sonra hiç yorum yapmadığımı görmüş olmalısınız.Ben hukukun üstünlüğüne yürekten inanan bir hukukçuyum ve biz hukukçuların çok iyi yetişmesi gerektiğini düşünüyorum.Benim getirdiğim eleştiriler sadece vakıf üniversitelerine değildir devlet üniversitelerine de eleştiriler getirdim bunları yukarıda okuyabilirsiniz.Bizler çok iyi koşullarda okumadık. ilkokul yıllarıdan itibaren ders çalışma disiplinine ve belli bir bilgi birikimine sahip öğrenciler olmamıza rağmen çok zorlanarak mezun olduk.Dolayısıyla da burada kiriterimiz fakültenin zorluğu olamaz.Sayın meslektaşım bu alınganlığı bir kenara bırakarak yazdıklarımı tekrar okuyun bana hak vereceksiniz.Ayrıca da uzlaştırıcı olmaktan söz etmişsiniz biz burda meslektaşız taraf değiliz.Saygılarımla.