Mesajı Okuyun
Old 06-07-2016, 17:52   #1
ranahanim

Mutsuz cekismeli bosanma

Hayirli Bayramlar ben yabanci uyruklu turk vatandasiyim 10 senelik evliligim surecinde resmi olarak 5 senedir evliyim 2 cocugum var esimle simdi bosanma asamasindayiz ilk gorusmemiz oldu nafaka baglandi. Ben esimin 3 evliligiyim Bosanma nedenimiz esim yaklasik 3 senedir beni surekli asagliyor hakarete buluniyor dogumdan sonra vajina genislemesi oldugunu soyleyerek fizigimin eskisi gibi olmadigini soyleyerek once yatagini ayirdi sonra kocalik vasifelerini yapmamaya basladi doktora gitim doktorum.oyle bir sey olmadigini soyliyedi surekli benim gidip bosanma davasi acmami zorliyordu duymadigim hakaret asaglama kalmadi kendimi kadin olarak gormemeye basladim en son beni dovmesi oldu bende esimin tum kiyafetlerini yakinca karakola sikayete bulundu kamu davasi basladi durusmada benim darp raporum olmasi sonucu esim suclu bulundu simdi esimin ustune hicbirseyi yok her seyini ailesinin uzerine yapiyor ikitane cocugumla ortada kalma riskim var simdi oturdugum ev babasinin ordanda atirmak icin ugrasiyor ailesi cok varlikli bir aile olmasina ragmen esim nafaka odemeyide kabul etmiyor icra yoliynan alinmasi icin dilekce verdi avukatim. Gecinecek durumum yok 4aydir komsular arkadaslarim bakiyor bize lutfen yardim edin ne yapim nasil edim bilemiyorum