Mesajı Okuyun
Old 19-05-2008, 16:22   #125
Av.Suat Ergin

Varsayılan Kim Bunlar!!!

Başbakan’ı bile dinliyorlardır!

Sinan Aygün'den iddialı "telekulak" açıklaması

ANAYASA Mahkemesi Başkanvekili Osman Paksüt’ün polis tarafından izlendiği ve dinlendiği iddiasından sonra, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün bakanların, hatta Başbakan Erdoğan’ın bile dinlendikleri kuşkusu taşıdığını iddia etti. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın davetlisi olarak Antalya’da bulunan Aygün, Ankara’nın Paksüt’ün takip ve dinlenme olayıyla çalkalandığını söyledi. Aygün şöyle konuştu:

Paranoyak olduk...

* Odalarının ve telefonlarının dinlendiğinden korkan bakanlar da bu durumdan rahatsız. Birçok bakanla telefonla konuşurken, ’Ya bunu yüz yüze konuşsak’ dediklerini çok iyi biliyorum. Hatta bildiğim için söylüyorum, bu ülkenin Başbakanı, ’odası dinleniyor’ kuşkusunda. Başbakan konuşurken birtakım konularda sessiz sedasız konuşuyor, buna şahidim. Zaten basın mensuplarının birçoğu da bu sendrom içinde. Toplumun kimi kesimi paranoyak hale geldi.

*Bir de Türk Telekom’un içindeki insanlar. Kim bunlar? Onları tam bilmiyorum. Ankara’da şu an bu konuşuluyor. Herkes bundan rahatsız. Pimi Paksüt çekti, ama bundan sonra bu iş devam eder mi bilmiyorum? Belki korkar dinlemeyi keserler. Gördüğüm kadarıyla güçler çekişmesi var Ankara’da. Ama hiç kimse ’Ben dinliyorum, kuvvetliyim’ demesin. Herkes herkesi dinliyor Ankara’da. Sonuçta iyi şeyler olmayacak.

http://w9.gazetevatan.com/haberdetay...Cate goryid=1