Mesajı Okuyun
Old 24-11-2006, 10:07   #13
nefise

Benzer bir olay benim de başımdan geçti; bundan iki ay kadar önce, kızılayda trafiğin yoğun olduğu bir saatte bankadaki işimi halletmek üzere bankanın önünde durdum. yanımdaki arkadaşım bankaya girdi ben de arabada bekliodum, polis karşı yoldan anons etmeye başladı ben de camı açıp bi iki dk dierek ricada bulundum, sayın memur bey de önündeki kağıda bişiler yazmaya başladı ki bu ceza tutanağı oluyo! o sırada arkadaşım da yolun karşısındaki kırtasiyeye girmek üzere karşıya geçerken durumu farkedip polis arabasının yanında durarak o da benim gibi durumu açıklamaya çalışıodu ki memur bey tutanağı kızın eline sıkıştırıp arabasıyla gözden kayboldu!
Ben de ertesi gün yazdığım dilekçe ve tutanakla beraber trafik mahkemesi sayın hakiminin odasında aldım souğu; hakim beyle bayanların trafikte mağduriyeti hakkında da hoş bir sohbet yaptıktan 1 hafta sonra cezam iptal oldu
geçen hafta da yine trafikte bir polis memurunun ışıklarda yanıma gelip plakanıza işlem yapıorum cümlesiyle karşılaştım; memur beye ismini sordum ceza gelince görürsün ismimi diyerek o da aynı şekilde gözden kayboldu! ben de şimdi cezayı bekliyorum sabırsızlıkla