Mesajı Okuyun
Old 11-08-2014, 18:31   #1
Konuk

Mutsuz psikolojisi bozuk insanı evlilik vaadiyle kandırmak.

Merabalar benim bir sorum olacak 2yıl önce boşandım eşimden.hep her türlü şiddet gördüm ve uzaklaştırma ile boşandım.işyerinden bir erkek arkadaş durumu biliyordu ve bana boşanırken yardımcı da olmuş tu.sonra evlenme teklif etti.telefonda her türlü kayıt var.birbirimizi kabul ettiğimizde dair oda biliyordu kayıtları sakladıgımı ilerde bana iftira atar diye birde dinen elimde kanıt olsun diye hiç birini silmedim binlerce mesaj.kızıma kızım diye bile yazmıştı.bende onu uç yıl tanıyorum diye evlenme istediğini kabul ettiğine dair mesajları da vasr.bir gün bana evine gelmiyorum diye psikolojik baskı yaptı hayatın anlamı yok gibi bir sürü şey yazmış.bende gittim ve eski kocama olan kinimi bildiği için neden onla beraber oluyordun hem o senle zorla beraber oluyordu benle olmuyorsun çok soğuksun zaten karımsın diye benle beraber oldu.sonra ertesi gün senle evlilik yapamam dedi.benim psikolojim tam düzgün değildi bundan ve kinimden yararlandı.ben daha önce birçok mesaj yazmıştım dulum diye mi benden yararlanmak için mi diye birçok defa terslemiştim onu ama o beni kandarmanın yolunu buldu.bunu mahkemeye verebilir miyim psikolojim daha kötü simdi kızım var diye dayanıyorum .hastalıkta sağlıkta her zaman karımsın diye mesajları var.işyerinde yüzyüze çalışıyoruz ve kendi yalnız yaşıyor.o an gelen mesajlar ona ait çünkü işyerinden arkadaşlarla da aynı telefonda görüşüyor.birde madem karısı değildim bana epostadan çıplak resim bile gönderdi.tabi hangi amaçla belki bende gönderirdim şantaj yaparım her istediğimi yaptırırım diye bence.başına yardımcı olursanız sevinirim çok pişmanım