Mesajı Okuyun
Old 15-11-2008, 12:42   #1
Konuk

Varsayılan çocuklarla şahsi münasebetin yeniden düzenlenmesi davası

Ben 1984 doğumluyum 16 yaşındayken evlendim 6 sene evli kaldım bu evliliğimden 2 çocuğum oldu şimdi elimde mahkeme kararı var, her ayın 1. ve 3. cumartesi günü artı her sene temmuz ayının 1. gününden 31.gününe kadar yanımda kalmaları hakkına sahibim. ama eski eşim evlendiğim için problem çıkartıyor,büyük olan oğlum gelmek istiyor ama küçük olanı yani kızıma psikolojik baskı uyguluyor,kızım gelmek istemiyor şahısta ben seni istemeyen çocuğu zorla gönderemem diyor,bana dava açmış,şahsi münasebetimin yeniden düzenlenmesi için,elindeki tek kozda benim 3 çocuklu bir adamla evlenmiş olmam,ve çocuklarımı düzgün yetiştiremiyormuşum,temiz bakamıyormuşum, benim kızımı en son gördüğümde kafası sirkeyle doluydu sanki kendileri düzgün bakıyorlar,mahkeme hala devam ediyor,bu süre içinde bile göremiyorum kaç defa polisle gittim ,icraya başvurdum ama maddi sıkıntı yüzünden gidemiyorum,avukat tutucam, hepsi parayla oluyor,ben iyice bunaldım lütfen bana akıl verin,yardım ederseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler