Mesajı Okuyun
Old 22-02-2009, 21:21   #15
duyurucu1

Mutlu 11-İki gönül bir olunca samanlık seyran olur mu?Olmaz mı?

11-İKİ GÖNÜL(AŞIK)BİR OLUNCA SAMANLIK SEYRAN OLUR MU? OLMAZ MI?

İnsan aşık olacağı eşi buldu.Karşı cins şablona da uyuyor.Aradığı tüm özellikler var.Sonra?Hadi bunlar hayatlarının sonuna kadar devam edecek birlik oluştursunlar ve türün ideal bireylerini oluştursunlar.

Ancak iş o kadar kolay değil.

12-TEK TARAF AŞIK

Çoğu kez ortada sorun oluyor.Bu sorunlardan en önemlisi kendisi karşı tarafın aradığı özellikleri taşımıyorsa ne olacaktır?.Bu nedenle karşı taraf birleşme talebine red cevabı verecektir..Karşı taraf “Sen bana aşık oldun ve benimle hayatının sonuna kadar birleşmek istiyorsun ama ben, sende aradığım özellikleri bulamadım.Bu nedenle “talebine red cevabı veriyorum”der.Böylece aşk tek taraflı olarak kalır.Kalınca aşık olan taraf mecnuna döner.

13-İKİ TARAFTA AŞIK

Bazende her iki taraf aradıkları bütün özelliklerin birbirlerinde olduğu kanaatine varırlar fakat,bunların birleşmelerine sun’i engeller imkan vermez..

Nedir bu sun’i engeller?

Taraflardan biri evli ve çoluk çocuk sahibi olabilir.Taraflar arasında sosyal ve ekonomik uçurumlar olabilir.Bu durumlarda da maalesef aşk tek taraflı olarak sadece talep aşamasında kalıyor.Ama çoğu kez eğer taraflar karşılarındakinde aradıkları bütün özelliklerin olduğuna kanaat getirirlerse aradaki sun’i engelleri aşmaya kalkıyorlar.Ve maalesef çoğu kez de aşamayıp bu uğurda ölüyorlar.Ya engeleyiciler tarafından öldürülüyorlar yada eğer kavuşmaları olanaksız hale girince kendileri intihar ediyor.(DEVAM EDECEK)