Mesajı Okuyun
Old 17-06-2003, 14:12   #12
Admin

Bir aya yaklaşırken internetteki sorunun düzelmesine ilişkin bir haber yok ama Türk Telekom'un web sitesinde ana sayfaya yerleştirilen bir duyuruyu buraya aktarmadan edemedim:

Alıntı:
http://Şirketimize Telekom Uzmanı,Te...n alınacaktır.

Ne kadar isabetli bir duyuru ve ne kadar mükemmel bir zamanlama! Kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum, en ihtiyaç duydukları pozisyonların demek ki kendileri de farkındalar, daha isabetli bir eleman ilanı olamazdı!

Yalnız en önemli ihtiyaçlarını, yani "yönetici" pozisyonunu ilana eklemeyi unutmuşlar. O nedenle bir kez daha mevcut idarecilerin kariyer planlarını gözden geçirmelerini ve yerlerini durumu değil, kurumu idare etme vasıflarına sahip yeni arkadaşlara bırakmalarını önermek zorunda kaldım.

Eski bir Milli Eğitim Bakanımızın "okullar olmasaydı şu milli eğitimi ne güzel idare ederdim" sözünü Türk Telekom için hayata geçirmeyi başararak bir iletişim kurumunu internet olmadan 1 ay boyunca idare etme zevkini yaşamış yöneticilerin bu zevki biraz da başka arkadaşların tatmasına izin vermesi sosyal adaletin de gereği olsa gerek..