Mesajı Okuyun
Old 21-04-2002, 20:56   #31
Av.Mehmet Saim Dikici

Varsayılan Şimdi ayaklarım yerde, hem de ikisi birden!

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: seyyah
sayın tikici'nin hukukçu şüpheciliği ile "tuzak bir soru" olarak nitelendirdiği şakacı tavrıyla önerilerde bulunduğu konuda tam isabet kaydetmiş. konunun yakın tarihteki bir uygulaması, maalesef tek sayı çıkan hukuk bülteninde bu sayının kararı bölümünde yer almıştı. sayın tikici, maalesef bu bir şaka değil!.. umarım kötüniyetli kişiler bu konuyu izlemiyorlardır.
hepinize derin saygılarımla... ,

Sayın Seyyah,

Ayaklarımı yere sert bir şekilde basarak, yer ile temasını da kontrol altında tutarak, yukarıda yer alan bölümü anlayamadığımı belirtmek istiyorum.

Hangi bültenin, hangi sayısında yer almış benim yazım...

Grçekten merak ettim. Eğer doğru ise bu, ben bir kahinim.. ayrıca ifade etmeliyim ki, madem verilecek cevaplar sakıncalı olabilecekti, neden sordunuz?

Soruya verdiğim cevap anlık, refleks cevaptır.. Bu cevabı her hukukçu verebilecek durumdadır, esasında bu kadar basit bir olayı bir hukukçu düşünemezse ayıp olacaktır..

Özellikle değindim, soru tuzak soru değilse ve kötüniyetli yakıştırması yapılmayacaksa... cevap veriyorum ...diye!

Lütfen, sizce bir sakıncası yok ise, bana bildiriniz. İsterseniz özel mesaj ile de olabilir.

Yazdığım husus, spontane ve o an için yazılmış, tamamen bana ait bir hayal ürünüdür.. doğru yada yanlış benim aklıma gelendir..

Bilinen soru ile çözüm üretmeye davet eden sayın seyyah,lütfen beni yaya bırakmayınız.. henüz ayaklarım yere alışmadı...

Son paragrafınızı çözemediğimden, canımın sıkıldığını, THS dahilinde yazarken bundan sonra çok dikkatli olacağımı, kötü niyetin nereden ve nasıl karşımıza çıkacağını bilememenin rahatsızlığını hep duyacağımı üzülerek ifade ederim..

Kıssadan hisse: Her soruya yada her konuya cevap verme lüzumu duymamak gerekirmiş..

Selam ve saygılarımla..