Mesajı Okuyun
Old 14-09-2007, 21:51   #170
erkanaga

Alıntı:
Yazan ÇAĞLA
(Ya buarada Sayın Erkanaga sormayayım dedim ama sormadan edemeyeceğim Siz İstanbul Üniv. öğrencisiymişsiniz;ne güzel ,başarılar sizinle olsun Ama aklıma takıldı."...hocalarımın töleranslarını anlatmalarına kaçdefa tanık oldum..." gibi bişey demişsiniz.Ya sizin anayasa hocanız dan tutunda başka dersler olmak üzere bize bir çok değerli hocalarınız dersimize geliyor.Ne tuhaftır ki şu bahsettiğiniz töleransı;çok çalışan ve azmeden bir öğrenci olmama rağmen ben bitürlü göremedim.Sizin okulunuzun anayasa hocanız dan 49,49 la büte kaldım 1.dönem!!Bize mi denk gelmiyor dersiniz bu tölerans Fikriniz merak ediyorum sadece Ama iyiki büte kalmışım 85 aldım bütten,ortalamam yükseldi .Bu arada Ben Maltepe öğrencisiyim.Ahh bizim okulada yapsa ya anlattığınız hocalar
Saygılarımla.
Sevgili arkadaşım Çağla aslında sorduğun sorunun cevabı çok açık.Şöyle ki;İstanbul Hukuk Anayasa final sınav sonuçlarına bakarsan 750 kişi arasından bir kişinin bile 70 i geçemediğini görürsün ayrıca büte kalan 480 kişi arasından yine 70 i geçen bir kişi bile yokken eğer sen aynı hocanın dersinden 85 alabiliyorsan şapkanı önüne koyup bir düşünmen gerek derim arkadaşım.

Saygılarımla...