Mesajı Okuyun
Old 18-07-2007, 07:26   #39
akircuval

abi bana biraz süre ver hepsini emin ol ki kapatacam biz şerefli bir aileyiz bugüne kadar kapımıza hic icra gelmedi ( haciz demir istiyor tabi burda )evvel Allah bundan sonrada getirtmeyiz sen kayıtsız ol bu borç er yada geç ödenecek demesinden, alacaklının avukatı arayıp yahu avukat bey veya hanım şu adamı biraz idare etsek olmazmı bir yeri varmış onu satıp borcunu ödeyecekmiş demesinden, maaşıma haciz yazmayın maaşımdan gelecek 1/4 oranındaki kesintiden daha fazlasını ben size elden vereyim demesinden anlarım. Tabi filmin sonu yine aynı adamın maaşı üzerine haciz konulması için ilgili kuruma talimat yazarsınız gelen cevabı hepinizinde tahnmin edeceği kanaatindeyim, ismi geçen borçlunun maaşı üzerinde 7 Adet haciz olup bu dosyaların bitiminden sonra dosyanıza sıra gelecek diye gelen cevaptan ve de bu cevap üzerine ev adresine hacze gidip te burası babamın evi ben babamla birlikte kalıyorum diyip icra memuruna tehdit vari sözler sarfetmesinden de anlaşılacağı üzere borçlu milletine güven olmaz...