Mesajı Okuyun
Old 08-05-2007, 00:37   #119
Heybe Hukuk

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Al buyur: Bi tane daha! Yahu Zeyno kimmmmm?

Sayın av.yeliz, sizi Sayın Ahmet Yıldırım'a havale ediyorum, izninizle!

Sayın Ahmet Yıldırım, bu O'nun bir de Zeyno versiyonu var mıdır? Varsa dükkan bizim midir?

Saygılar efendim.

Sayın D'arc;

Sayın Ahmet Yıldırım, "cumaya gitmiş, döncek" olmasından mütevellit; havale kağıdımı imzalatamadan bizzat başvuru ve cevap hakkımı kullanma zaruretim hasıl olmuştur.

O'nun zeyno versiyonları da olabilir. Nitekim şahsımca bu tür versiyonlar işitilmiş olmakla birlikte bizzat şahit olunmamıştır.

Bu durumda, dükkan sizin midir?
Sayın Ahmet Yıldırım'ın mıdır?
Sayın Mehmet Saim Dikici'nin midir?
Benim midir? Yoksa hepimizin midir?
Yada Sayın Armağan Konyalı'nın iş bu aidiyetle bir ilgisi, bilgisi, görgü ve tecrübesi var mıdır?
Tüm bu kalabalık içerisinde henüz adı zikredilmemiş olan Sayın Suat Ergin bu duruma alınmış mıdır?
Yada Sayın Admin "hadi ordan, iş bu sitede bir dükkan varsa ancak bana yakışır." demekte midir?
Neredeyse Admin kadar bu sitede emeği ve evveliyatı olan diğer "Forum Yöneticileri", bu lafzından ötürü Sayın Admin'e darılırlar mı?
Tüm bu soruların yanıtları şahsım nezdinde tam bir muammadır. Ancak, Sayın Can Doğanel'in bu hususta bir fikri olacağına olan kanaatim de kuvvetlidir.

Lakin, tüm bunların haricinde ve yukarıda bahsi olunan sebeplere binaen; Sayın Zeyno'nun "benim kaset işi tamamdır. Bunca reklam olduktan sonra, beni keşfetmeyecek yapımcı yoktur." dediğine de adım kadar eminim.

Önemli bir husus daha; Sayın Ahmet Yıldırım Bey Kardeşim, Sayın zeynoyu keşfedecek yapımcıya, iş bu kasedin (devrimiz CD devri:-) ancak ve ancak görüntü içermesi, buna karşın asla ve asla ses ögesi bulundurmaması hususunda bir muhtıra göndermek caiz midir? Değil midir? Bir de bu hususu saygıdeğer görüşlere srmak isterim efenim...