Mesajı Okuyun
Old 26-08-2014, 22:27   #3
Sabuhi Rahimov

Çok doğru bir konuya değindiniz Cengiz Bey çünkü Devlet Universitelerinde kontenjanları kısarak Vakıf Universitelerine rekabeti yüklemeleri öğrenciden çok devletin görevi halini alıyor ve burda kaybeden hiçkimse olmuyor öğrenci yi ''öğrenci'' yapan o kampus havası veyahut süslü tablolar cimenler değildir ! ogrencı kendısını nerde gelıstırır kendını kandırmadan calısır basarısını her yerde gosterırse hıcbır problemın yasanılacagını dusunmuyorum ha bu unıversıtelerı tanınmıs hale getıren faktor ıse , iste diyorum ya suslu tablolar cimenler buyuk kampuslerdir yoksa egitim hukukta aynidir fark yok hic biryerde .Bugun Marmara mezunu olan Hukukcuyla Beykent Universitesindeki Hukukcunun hicbir farkı yoktur kendisini gelistirdigi ıyı tablolarda adını duyuran avukat veya baska unvanların ardında olur gelistirmekten ziyade sadece 4 yilin ardindan verilen diploma degil kendisini konferanslarda sertifika programlarinda adliye salonlarinda hem pratik hem gelisim gosterdigi surece iyi avukatsin demeye laik olur yoksa bugun davanizda bir marmara universitesi mezunu olsun davama baksin demiyorsun boyle bir ayrim hic olmadi olamazda