Mesajı Okuyun
Old 16-03-2010, 17:42   #15
Konuk

Varsayılan Basit cinsel Saldırı

Benim tacize uğradığım yani çalıştığım iş yeri Özel eğitim ve Rehabilitasyon merkaziydi. Orda çalışan 12 tane öğretmen var. Öğretmenlerden önce birine anllattım durumumu beni sözlü taciz ettiğini patronum söylediğim kişide bana sanığın bu olayı başkalarına daha yaptığını kendisi anllattı bana ve bana inandığını söyledi. Daha sonra bana çok samimi olduğum ve güvendiğim 3 öğretmen arkadaşa daha anlatmamı onların da bilmesini istedi. Ve olayı anllattığım ilk kişiyle birlikte diğer 3 öğretmen arkadşa daha olayı anllattık. Böyle birşeyi yapabileceğine inandıklarını söylediler. İlerde mahkemelik gibi bir durum olursa biz senin yanındayız dediler bana. Fakat mahkemelik oldum olayı anllattığım ilk kişi bile şahitliğinden döndü. Ve ilk mahkemeye Bütün öğretmenlerin olay günü olay yerinde olmamalarına rağmen mahkemeye gidip Sanık için şahitlik yapmak istediklerini öğrendim.Bu durumdan birşey çıkarmı. Sonuçta onlar olay günü benim yanımda yoktu ve hepside halen o iş yerinde yani sanığın yerinde çalışmakta. Önce benim yanımda olup bir anda döndükleri ortada. Hep birlikte gidip mahkemede sanık hakkında şahitlik yapmaları beni zorduruma sokarmı.