Mesajı Okuyun
Old 19-04-2010, 19:02   #61
selcukalagoz

Muhsin bey'e seminerden dolayı sadece teşekkür etmek gerçekten haksızlık olurdu. Çünkü kendisi hem bize eşsiz ve çok değerli bilgiler aktardı hem de nezaket dolu davranışları ve sıcakkanlı kişiliğiyle de hafta sonumuzun renkli ve güzel geçmesini sağladı. Kendisinden öğrendiğimiz bilgiler aklımızda yer ederken dinlediğimiz şiirler, söylediğimiz türkülerde hafızamıza kazındı...

Seminer, katılan arkadaşlarımızın hepsine çok verimli oldu diye düşünüyorum. Bugüne dek pek çok kimsenin bilmediği konuları öğrenmiş, 6183 ve 213 sayılı yasaların hükümlerini çok iyi kavramış olduk.

Kendisi mali hukuk dışında hukukun diğer alanlarıyla da ilgili her türlü sorumuzu içtenlikle ve büyük bir özveriyle cevapladı. Bildiklerini bizlerle paylaşmaktan hiç çekinmedi ve bitmek bilmeyen sorularımıza büyük bir sabır göstererek yanıt vermeye çalıştı.

Sonuç itibariyle seminere katılan arkadaşlar olarak çok büyük kazanç elde ettiğimizi düşünüyorum. Hem bilgi dağarcığımıza çok değerli ve önemli bilgiler kattık hem de Muhsin bey gibi değerli bir insanla tanışma fırsatı bulduk.

Kendisine çok çok teşekkür ediyorum, tekrar yeni bir seminerde karşılaşmayı dört gözle bekliyorum.

Saygılarımla,