Mesajı Okuyun
Old 10-03-2010, 12:42   #1
üniversite öğrencisi

Varsayılan kaynana problemi, şiddet, velayet, yurt dışındayım..

merhabalr, ben yıllık evliyim.almanyadan türkiyeye nice vvadlerle gelin geldim.daha doğrusu vaadlere kanıp kaçarak evlendim.mahkemelik olmuştuk ve hakim yıl içinde boşanırsak eşim hapse girecekti.okulumu ailemi bıraktım ve hakkımı öldürdüm.çocuk için eşimin ailesi baskı yaptı ben okumak istiyorum dedim ve onlar bana çocuğu bakacaklarına dair söz verdiler ama bakmadılar.bu nedenle üniversitemi değiştirmek zorunda kaldım.kaynanam sürekli oğlunu doldurup üstüme salıyor 4yaşında bir oğlum var.eşim beni üniversiteye göndermemekle tehdit ediyor,ailemle tek irtibatım olan inteneti kapattıracakmış ve para vermiyor.son olarak annesinin ve kadeşinin gözü önünde beni tartakladı ve küfür etti. bende daha fazla susmayarak annesinin ettiği hakaretlere karşılık verdim.benim sormak istediğim;eşim boşanmak istemiyor işine gelirse diyor,çocuğumun velayetini istiyorum ama okudum için ekonomik özgürlüğüm yok okulumun bitmesine az kaldı ve bu süre zarfında ailem maddi destek sağlayacak.bilgilerinize acil ihtiyacım var,şimdiden teşekkürler...