Mesajı Okuyun
Old 20-04-2009, 02:22   #1
Konuk

Önemli fızıksel pskolojık ekonomik siddet göruyorum

annem ve babam 82 yasında 65 yıllık evliler.babam surekli sinirli bagıran fiziksel ve pskolojık ekonomik siddet uygulayan biri.yıllardır pskıyatri ilacları kullanmasına ragmen evde surekli kavga eden siddet uygulayan ve surekli annemi evden kovan biri.20 gun önce annem düserek kalca kemigi kırıldı.ameliyat oldu 9 gun hastanede yattık babam ne aradı nede hastahaneye geldi.ben kızı olarak evde basında bulunurken bakıcıda tuttuk.babam evde anneme ve bana surekli sözel ve pskolojik tacizde bulunuyor ve annenmi evden göturmemi ve bizlerin bakması gerektigini hatta zorunlu alınması gereken bezleri ve gıdaları bizlerin almamız gerektigini ve yaptıgımız harcamalarıda ödememek icin kardesim ve benimlede kavga cıkararak hepimizin moralini bozmaktadır.babamın malı durumu son derece ıyıdır.biz 3 kardes babamızın ruhsal saglıgının bozuk oldugunu ve bunun hukuksal olarak nasıl kontrol ettirecegimizi ve babamın ruhsal olaraktedavisinin yapılarak evden uzaklastırılmasını ıstıyoruz.ayrıca ev babamın uzerine kayıtlı 1983 yılında alındı.bankada parasıda var.annem bosanma davası acarsa evi bankadaki parası ve maasından da nafaka alabilirmi.acilen yanıt beklıyorum.saygılar.
.