Mesajı Okuyun
Old 09-05-2007, 13:22   #25
fskeskin

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım üye olana kadar göbeğim çatladı ama sonunda başardımbenim bütün sorularım istanbul hukukla ilgili.okuduğum üniversiteyi bıraktım bu sene tekrar hazırlanıyorum,hukuk istiyorum. deneme sınavlarının sonucunda da istanbul hukukla ankara hukuku kazanabilyorum. öss sonucu geldiğinde 10 gün içinde tercihleri yazmam lazım o yüzden şimdiden kafamda okulu netleştirmem gerek.netleştirmem içinde sizlerin cevaplarına ihtiyacım var.1)istanbul hukuktan hiç mi hakim savcı çıkmıyo,sadece ankara hukuktanmı çıkıyo (hakim yada savcı olmak istiosan ankara yaz diolar)??2)ortam nasıl arkadaşlıklar benim için çok önemli ve bazı arkadaşlar forumlarda yazmışlar ki; çok kalabalık olduğu için bi insanın doğru düzgün 10 arkadaşı bile olmuyomuş bu doğru mu??3)iühf de dersler dönemlikmiş, ankara hukukta yıllıkmış. 1dönemde 1 vize 1 final oluyolarmış istanbul hukukta dönemlik olunca ne değişio anlatırsanız çok sevinirim??4)fotokopicilerde notlar satılıomuş (bu allahın bi nimeti bence) gerçekten okula gitmeden bu notlara çalışarak ders geçiliomu ??5)öğrenciler genelde nereden ev tutuolar??beyazıt kampüsüne ulaşım kolay mı??6)ankara hukukta okuyan bi arkadaşım derslerin dönemlik olmasının dezavantaj olduğunu söyledi bu doğrumu??7)derslere hocalar değil çoğunlukla asistanlar giriomuş çoğu hocasını kaybetti artık eskisi gibi diil diolar bu doğru mu??8)ankarada yaşayan bi insan olarak ankara hukuk ne kadar iyi olursa olsun üniversite yıllarımı bu ölü şehirde geçirmek istemiyorum eğer böyle düşünüosam hiç tereddüt etmeden istanbul hukuk yazmalıyım sizce??çok fazla şey sordum biliyorum ama vereceğiniz her cevap benim için çok önemli ve bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum özellikle istanbul hukuk öğrencilerini. cevaplar için şimdiden teşekkürler arkadaşlar..