Mesajı Okuyun
Old 02-11-2012, 09:57   #82
üye7160

Alıntı:
Yazan Konuk
http://www.turkhukuksitesi.com/showt...hlight=aldatma

ben büyük bir açlıkla okuyorum (kahdemi genel olarak) bayanların yazdıklarını ama cevap olarak (avukatı olanlara) avukatınız var ona danışın diyorsunuz. bu filmin vcdde birinci bölümünü izledikten sonra ikinci cdyi izleyememeye benziyor. ya hiç izlememek lazım filmi... bilmem anlatabildimmi. şimdi ben bunun cevabını nasıl öğrenicem. aklıma kurt düştü.

Sayın konuk,

Öncelikle Kahdem' e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Siteminize gelince,Bizler burda hukuki soruları olan insanlara sadece yol göstermeye çalışıyoruz.Amacımızın burda avukatlık yapmak olmadığını bilmelisiniz.
Sizlerde takdir edersiniz ki ,bir davayı, detaylarını vs.bilmeden ,sadece soru cevap ile burdan takip etmemiz hem mümkün ,hem etik hem de yasalara uygun değildir.
Amacımızın yol göstermek ve yardımcı olmak olduğunu düşünürseniz sizlerde bizleri anlayacaksınız.
Kaldı ki kendisini avukat ile temsil eden kişilerin avukatlarına sormaları gereken konularda , burda detaylı olarak bilgi almaları da mümkün değildir.kendisine vekaletname verilen meslektaşımızın müvekkilinin sorunları hususunda sonuna kadar elinden gelen yardımı yapacağına inanırız.Bu yüzden vekili olan kişilerin sorularını avukatlarına sormaları, ve onların yardımlarını talep etmeleri uygun olacağından ve vekillerinin kendilerine bizlerden daha çok yardımcı olacağını bildiğimizden sorulara yanıt vermek yerine meslektaşımıza yönlendirmeyi tercih etmekteyiz.
Yine sorulara cevap verilmesinin diğer konuklar için önemli olduğunu belirtmişsiniz.Ancak sitede detaylı bir araştırma yaparsanız sorulan soruların çoğunun birbirine benzer olduğunu,yine sorulara birden çok ve detaylı cevaplar verildiğini görebilirsiniz.Anlatmak istediğim Kahdemden bilgi almak isteyen her konuk mutlaka kendi durumuna benzer bir konuya ve cevaba erişecektir.Yine çok değerli Avukatımız Sayın Cengiz Aladağ'ın KAHDEM de paylaştığı KADINLAR İÇİN 100 SORU -100 CEVAP isimli linki de incelemenizi öneririm.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=71468

Kahdeme gösterdiğiniz ilgi ve eleştirileriniz için tekrar teşekkür ederiz.