Mesajı Okuyun
Old 22-06-2012, 14:02   #1
hicran

Varsayılan eşim tarafından kandırıldım,oyuna getirildim...

ayrı ev tutma sartıyla ailem beni sewdim adama wermeyi kabul etti,onlarda ayrı ev şartını kabul ettiler,ev temizlendi dayandı döşendi.gelin çıktım gün tutulan yere değilde annesinin ewine indirdiler beni,sordugumdada bu geceyi burda gecirip yarın gidicez demişti ilk geceyi orda geçirdik.ertesi gün akşam üstü ise eve gitmek istedimi söyleyip ne zaman gitcegimizi sorduğumda ise'biz artık hep beraber burda bu evde yaşıycaz'cewabını aldım,nasıl yani diye sorduğumda'ewet öyle olcak ailene oyun oynadık,sırf seninle ewlene bilmek içindi bunlar,tuttuğumuz ew filan hikaye'diye cwp werdi we o cümlelerin üstüne ne söylersem söyleyim bi öneminin olmayacağını we hiçbişeyin değişmeyeceğini anladım 4 gün sıkıntılar içerisinde o şekil kaldıktan sonra 5.gün ailemin yanına döndüm..ertesi gün eşim geldi ve beni sewdini dönmemi istedini tuttuğu ewde yaşıyacagımızı söyledi,ailemi ve beni tekrar ikna etti,tuttuğu ewe ailem,beni ve onu bırakıp tekrar gittiler başbaşa kalmıştık neden onu terkettimi sordu ve altınlarımı istedi wermeyecegimi cok istiyosada gelip kendisinin alabileceğini söyledim..oda altınlarıma kıyafetlerime herşeyime el koyarak beni gecenin bi yarısı kapı önüne koydu..(madde bgımlısı)..haklarımı alabilirmiyi?haklarım ne olabilir?ve ücretsiz awukat talebinde bulunabilirmiyim..okur cwp werirseniz sewinirim..teşekkürler..iyi günler dilerim..