Mesajı Okuyun
Old 20-10-2008, 17:14   #1
Konuk

Önemli boşanma davası açtım davadan önce ev kiralamalımıyım

merhaba
ben on yıllık evliyim bu evliliğimden 7 ve 5 yaşında büyüğü erkek 2 çocuğum var. iki yıldır bir işyerinde sigortalı olarak çalışıyorum ve patronumla işe gidip geliyorum sırf bu sebepten dolayı eşimin kıskançlıkları ile başlayan olaylar sonrası 9 ay bana zindan hayatı yaşattı ve devamlı bana karşı iftira ve hakaretlerde bulundu, kadınlık gururumu kırdı, her çalışan kadına kötü gözle mi bakmak lazım oysaki evin hiç bir şeyiyle ilgilenmedi, devamlı borçlarını ödedim zaten aldığı para kendisine yetmiyordu üstüne üstlük cebimden para çalmalar, banka hesabımdan kartımı gizli alarak para çekmeler, evle ve çocukları ile ilgilenmemesi ve daha doğrusu kocalık yapmamasından dolayı 3 ay önce daha fazla dayanamayıp evi terk ettim, ablamda kalıyorum ve boşanma davası açtım. bu arada beni tehdit etti ben savcılığa suç duyurusunda bulundum patronumu işten çıkarmam konusunda tehdit etti. psikolojik sorunları var ama ispat nasıl edebilirim. kızım benim yanımda kalıyor oğlum okul yüzünden onun yanında 12. ayda davamız var bu süre içinde çocukları alabilmem için kiralık ev tutmam lazım mı, ablamın yanında kalıyor olmam bir sorun yaratır mı ? aldığım para ile çocuklarıma bakabilirim. eşimin annesi ve kardeşi olayları bilmesine karşın yanlış bir ifadede bulunabilirler mi? ablam, kardeşim ve eniştemin ifadeleri yeterli olurmu lütfen acele cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim