Mesajı Okuyun
Old 02-10-2012, 16:23   #22
Av. Feyza Altun

Alıntı:
Yazan carlito
Sabah Doktor Arkadasım aradı. Sizde reklam yasağı yok muydu, yoksa kalktı da haberimiz mı olmadı diye sual etti. Var tabii ki dedikten sonra , internette bir çok Google reklamı kullanan avukat gördüğünü söyledi. Ornegin Google' a avukat Ankara- avukat İstanbul veya avukat İzmir yazılıp arama yapıldığında birçok avukat reklamı olduğunu ben de müşahede ettim. Mesela Avukat Ankara yazdığınızda en üstte mavı renkle söyle yazıyor : Avukat xxxxxyyyyy 'ceza, hukuk, bosanma ve tazminat davalarında uzman' diye bir ibare de eklemiş sagolsun meslektaşımız , üzerine tiklayinca sasali internet sitesi karşınıza çıkıyor ve kendisinin Hakimlikten ayrılma bir Avukat olduğu notu da ekli...
Ben Bu Rahatliga Sastim, kaldim: degerli meslektaslarim siz ne düşünüyorsunuz acaba bu konuda?

Bu avukatı şikayet edelim. Adlı yıl açılış kokteylinde bir üstadımız, hakim emeklisi bir avukata cevabını çok güzel verdi.

Üstadımız, yanındaki beyi, bize dönerek Avukat X bey diyerek takdim etti. Avukat Bey'de "avukat değil efendim emekli hakim" dedi. SÜstad da dönüp "avukatlık yapmıyor musunuz" dedi . CEvap "Evet" idi. Vee Saygıdeğer üstadımız aynen şöyle dedi "O zaman ya avukatlık yapmayacaksınız ya da kendinize emekli hakim demeyeceksiniz siz avukatsınız" dedi. HEpimiz sırtımızı döndük. Egosu şişkin emekli de ortada kalakaldı. Bizim de içimizin yağları eridi.