Mesajı Okuyun
Old 03-05-2010, 09:34   #209
supernatural

Şimdi geldi sıra bana

İlk önce bir özür mesajı iletmem gerekiyor.O gün elimde olmayan sebeplerden dolayı erken gitmek zorunda kaldığım için çok mahçubum.Toplantıya katılan herkese özrü bir borç bilirim.

İlk önce teeeee Konyalardan gelip süper kardeşim ben Nilüferdeyim nerdesin? diye arayan Nur abla sayende sabah sabah çok güldüm .Ayrıca bir dahaki sefer İzmir'e geldiğinde yine o kafelere gidelim demi ben çok beğendim sabah sabah orda oturmasını. Ha bu arada sözünü hatırlatırım bir daha ki sefere bizde kalıyorsun demi?

Kardan Adam üstadım ve Atahun abim sizleri gerçekten tanıdığıma çok memnun oldum.Özellikle yolculuk anınıza çok güldüm birde üstadımın Miko'da yaptığı espiri beni kopardı geçti

Alıntı:
Havaalanına indiğimiz andan itibaren bizleri önce telefonla, sonra da fiziki olarak karşılayan İzmir' in Türkan ŞORAY' ı (Yalan mı? Falcının Nur hanım için söylediğini de yazmıyorum. ) süper kardeş Süpernatural'e,

Abicim benden hiç türkan Şoray olur mu Allah aşkına elini vicdanına koy söyle ama bak aynı Kadın Nurlu abla için Holding karısı gibisin be ya demişti bak o doğru(abla asaletinden dolayı söyledi emin ol ,Atahun abi merak etme Nur abla beni senin yerine öldürür bunu yazdığım için )

Alıntı:
Hasta olmasına rağmen her adımımıza eşlik eden, vapur ve fayton sefalarımızın gülen yüzü, sıcak tavırları ve emsalsiz ev sahipliği ile herkesin gönlünü fethetmiş olan Sevgili Supernaturel,

Üstadım o gün yanınızda tüm gün kalabilseydim.Ve hiç bişey yapamadığım için çok hayıflanıyorum.Ama sizinle tanışmak çok güzeldi üstadım

Gülümse abiyi de kanlı canlı gördüm aynen tahmin ettiğim gibi sıcak,candan,güler yüzlü,hoş sohbet insan İzmir'de size de açık bir ev olduğunu lütfen unutmayınız Nurlu ablayla sizi bu sefer evimde ağırlamak isterim.

Engin Özoğul'a bir türlü yer tarif edemediğim için çok mahçubum Nasıl 4 senedir İzmir'de kalıyorum bende şaşırıyorum merak etmeyinayrıca park azizliğinden dolayı tekrar bir özür borcum var (ogün her yere de araba koymuşlar yani).Ayrıca yemekten ayrılırken yaptığınız incelik için size Özsütte tatlı borcum var lütfen geldiğinizde unutturrmayınız ısmarlayayım. Ayrıca Abiniz ve arkadaşına da benden bol selamlar ve teşekkürler hoş sohbetleri için.

Şehper Hanım ile maalesef 3-5 dakika bile sohbet edemedik. üzüldüğüm şeylerden biri de o maalesef gitmek zorunda kaldığım için ama umarım birgün bir yerde karşılaşıp şeytanın bacağını kırarız bu arada resimleriniz güzel ama resimlerden daha güzelsiniz süleyeyim

Adli Tip ve sevgili eşi Sinem Hanım çok az muhabbet edebildik ama sizinle tanışmak süperdi bu arada ev tutacaksanız bence Bornova'yı da düşünün derim. Gençlerin bulunduğu yerin enerjisi daha yüksek olur Seversiniz bence zamanla Bornovayı. Duygu Hanım'a da katılıyorum Alsancak'tan daha iyidir Karşıyaka-Botanlı

Armağan Bey ve Ege Hanım sayesinde bende az bişey olsa İzmiri öğrendim Güzel reheberliğiniz,hoş sohbetleriniz için çok teşekkürler.Ama Armağan Bey size de bir özür borcum var söylediğiniz söğüşü yiyemediğim için Atahun abi keçi eti demeseydi az daha sakadat ürünlerini bilmeden yiyecektim

Sn.Duygu Işık'la tanıştığım için çok memnun oldum umarım kendisini diğer toplantılarda da görürüz.

Dostum Kemal ile az da olsa görüşebildik o da güzeldi.

Özgür Karabulut ile inşallah şeytanın bacağını bir İzmir toplantısında çıtak diye kıracağız

Benim açımdan çok eğlenceli keyifli bir toplantıydı.Vapur,fayton,tren,minübüs,tabanvay yolculukları süperdi. İnşallah 2.büle büyük İzmir toplantısında aksilikler olmadan yaparız.Sizlerle tanıştığım için çok memnun oldum.Toplantıya gelmeyenler gerçekten çok şey kaçırdı.

Not:Kardan Adam üstadım Miko'da anıları sen yazarsın super demiştiniz hala beyanınız geçerli midir?