Mesajı Okuyun
Old 31-07-2012, 09:40   #1
Konuk

Varsayılan Evi terk eden koca / boşanmak istemiyorum

merhaba, 1,5 yıldır evliyim. eşim ile zaman zaman tartışmalarımız oldu pek çok evli çift gibi, en son bi kaç gün önce bi kavga daha yaptık sözlü olarak. Bunlara sebep çoğunlukla onun ailesi. Ama ne olursa olsun ortada ciddi aşılmayacak hiçbir sorunumuz yok. Yalnız eşim çok kindar biri haklı olmadığı halde bile bana basit anlamsız şeylerin kinini güdebiliyor. bu sebeple benden soğuyup uzaklaşıyor. Ve eşim 2 gün önce evi terketti ve bana ramazandan sonra bi şekilde bitiririz diye mesaj attı. Ben ayrılmak istemiyorum.Şu an oturduğumuz ev eşimin adına kayıtlı kendisine evlilik öncesi babasından kalan bir ev. Bana sen evde istediğin kadar kal benim kalcak yerim var dedi. Ama en kısa zamanda da boşanma davasını açacağını söyledi. Ben hala evimizde ikamet ediyorum. kendisine eve dönmesi için samimi mesajlarda attım yanıt gelmedi. bu kadar süredeki anlamsız bikaç kavga boşanmaya yeterli değil benim için. Eğer eşim dava açacak olursa beni kusurlu gösterecek herhangi bi aykırı durumum yok. dediğim gibi olağan şeyler yaşadık. Bu hal üzre ben mahkemede ayrılmak istemediğimi belirtirsem boşanma yine de onun isteği doğrultusunda gerçekleşebilir mi ? Bu durumda nasıl sonuçlanır. Tşk.eder iyi günler dilerim.