Mesajı Okuyun
Old 23-02-2011, 10:06   #72
Av.Özlem PEKSÜSLÜ

Alıntı:
Yazan Burak Ülker
is ogrendigimiz konusunda size fazlasiyla katiliyorum fakat asil su acidan bakmamiz lazim:biz bu isi herhangi bir buroda ogrenebiliriz.tipki bir ciragin isini ogrenmesi gibi,ki onlar da cok is hallediyorlar..fakat bizim farkimiz hukukla ugrasiyoruz ve gercekten iyi paralar donuyor,bunda bizim katkimiz sadece 300-400 TL mi?hayir yanlis anlamayin,biz avukatlara fazla para kazandiriyoruz,hadi ayaklanalim vs tarzinda seyler soylemiyorum,sadece biraz doyurucu olmasi gerektigi kanaatindeyim ucretimizin..ki ben 400 TL aliyorum ve mesai saatleri icinde -yol,yemek,avukati arama (kontor)- gibi zorunlu masraflarim ayda 400TL`nin iki katina ulasiyor..ben cebime cok para kalsin demiyorum,sadece isi ogrenirken benim hevesimden goturmesin,degil mi?sevgiler,saygilar iyi aksamlar=)

Elbette emeğin bir karşılığı olmalı.Bunu da alamadığımız açık.Ama ben yinede hevesinizi götürmesine izin vermeyin derim.Evet iyi paralar kazanılıyor ama bu paraları kazanma da bizim ne kadar katkımız var bana sorarsanız çokta değil.O büroyu o duruma getirene kadar kimbilir ne kadar emek harcanmıştır.Yani bizim adliyeye götürdüğümüz iki dilekçeyle bu duruma gelmemiştir eminim.
Kişisel algılamayın lütfen.Haklı olduğunuza katılıyorum.Ama bir de bu açıdan bakın derim.Katlanabilme süreniz uzar belkiSaygılar