Mesajı Okuyun
Old 24-06-2009, 13:24   #1
Konuk

Varsayılan Üzerİmde BorÇ Var

EŞİmle 3yil Önce Evlendİkten Bİr Ay Sonra Bana Araba Aldi Çeyreklerİmİ Verdİm.ÜstÜne Kredİ Çektİ Ama Araba Onun Üzerİneydİ.araba Benİm Olmasina RaĞmen EŞİm İstedİĞİnden Hep Kullandi.daha Sonra DÜĞÜnde Onun Tarafinin TaktiĞi Bİlezİklerİmİde (tİcaretle UĞraŞtiĞi İÇİn)İŞde Kullancam Dİyerek Vermek İstememe RaĞmen Sonra Ben Yaparim Tekrar Dİye Kandirdi Ve Aldi Ama Yapmadi.bana Aİt Kredİ Kartlarindan Nakİtler Çekerek İŞİnde Kullandi Krİz Öncesİ Kapatiyordu Ama Şİmdİ Ödeyemİyor.20 GÜn Önce Evİ Terkettİ BorÇlarla İlgİlİ Herhangİ BİŞey Yapmiyor Benİ HİÇ Aramadi Kartlarim Harİcİ İhtİyaÇ Kredİsİ De Çektİrttİ Bana Ayda 10000e Yakin Ödeme Var Ben 1200 Aliyorum Ve BorÇlari Ben Yapmadim Şİmdİ Ayrilmak İstİyorum Ama BorÇlari DÜŞÜnÜyorum Ayrica Arabami Da Bana Vermİyor ArkadaŞina Satti GÖsterİp Kredİ Çektİ İŞÇİ Paralarini Ödedİ BorÇlarini O ÖdÜyormuŞ Kendİme Araba Alana Dek Araba Falan Yok Sana Dedİ.evİme Çok Masraf Yaptirdim Evİ Yok Pahasina Satti.yaptirdiĞim Masraflar BoŞa Gİttİ.bunca Zamandir MaaŞimla İlgİlİ O BorÇlari ÖdÜyorum TÜm Bunlari Altinlari Ona YaptiĞim Ödemelerİ Verdİklerİm Nerden Baksaniz 25000 Tl Olur Bunlari Ondan Nasil Tahsİl Edebİlİrİm Benİm Üzerİme YaptiĞi BorÇlardan Nasil Kurtulabİlİrİm.