Mesajı Okuyun
Old 16-08-2012, 18:49   #1
GAFFUR

Varsayılan Şiddet Mağduru Teyzem Boşanma Davası Açtı,Halen Hakaret Devam Ediyor.Ne Yapabiliriz

Slm.benİm Teyzem 20 Yillik EŞİneden,İÇkİ Şİddetlİ GeÇİmsİzlİk Ve En Sonkİ Olayda Teyzeme Ve Kizina Bİr TartiŞma Sonrasi BiÇak Çekme Olayindan Dolayi BoŞanma Karari Alarak EŞİnİ Mahkemeye Verdİ.teyzem Hemen Hemen 9 Aydan Berİ Anneannem Lerİn Yaninda.Şu Anda BoŞanma Davasi AÇmiŞ Durumda.Çocuklari Yanİ Kuzenlerİm Teyzeme Yapilanlari GÖrmÜŞ Öncelerİ Annelerİnİ Sonuna Kadar Hakli Oldugunu Bİldİklerİ Halde,Şu An Babalari Onlara Bakiyor Dİye Babalarini Hakli GÖrmÜŞler Ve Teyzemİ DiŞlamaya BaŞlamiŞtir.tÜm Akrabalarimiz İÇİnde Babam Bİze BiÇak Çektİdİyen Kuzenİm Daha Sonra Ne Yapaydim Yanİ Savci Ya SÖyleseydİm De Babam Hapİs Mİ Yatsaydi Dİye Savciya Farkliİfade VermİŞtİr.teyzeme Polİs EŞİnİn Ona YaklaŞmasi Ve Rahatsiz Etmesİ Durumunda Bİze Bİldİrİn Sdİye Bİr Bİldİrİm VermİŞtİr.teyzem Çocuklarinin Babasi Olmasi Hasebİ Ve Çocuklarinin Teyzemİ KÖtÜ Bİlmemesİ İÇİn Polİse BİldİrmemİŞtİr.teyzemİn Kocasi Şİmdİ Teyzemİn Adina Olan Bİr Tel Hattinin Teyzemden İzİnsİz BİŞekİlde Kanunsuz Bİ Şekİlde Ayrintilarini ÇikarmiŞ Teyzemİn Normal GÖrÜŞtÜĞÜ ArkadaŞlarini Teyzeme YakiŞtirip Ona Hakaret Ve Agza Alinmiycak KÜfÜr Dolu Mesajlar GÖndermİŞtİr.bununla Yetİnmeyen Teyzemİn Kocasi Dedeme Ve Anneanneme KÜfÜr Dolu Mesajlar Atiyor Ve Agza Alinmayacak Hakaretdolu Mesajlar Atmaya Dvm Ediyor.mahkemeye 1 Ay Kaldi Ne Yapabİlİrİz.