Mesajı Okuyun
Old 19-05-2018, 16:56   #1
Konuk

Varsayılan Cinsel İstismar/ Suçun işlendiği yerden başka bir savcılıktan şikayet dilekçesi verilir mi?

Kızım öğretmenken tanıştırıldığı,x kişisi tarafından 10 Ocak günü tecavüze uğramıştır. 11 Ocak günü tecavüz sonrası kızım okula gidemeyip Hastaneye gitmiş fakat yaşadığı bu olayı bu şahıs yanında olup tehdit ettiği için anlatamamıştır.
Kızımı silah zoruyla korkutarak susturmuştur. Kızıma ben asker adamım benimle uğraşma, benim sınırlarım yok, benim gibi psikopatını gördün mü demiştir.Mesleğini kullanarak bekar kızları kandırma ve kullanmaya çalışmıştır. Kızımdan maaş kartını istemiş ve ailenle görüşmeyeceksin diyerek yalnızlaştırmaya çalışmıştır. Bu olaylar neticesinde kızımın ruh sağlığını bozulmuştur ve kendisi kızıma 2 yıllık Adalet okuduğunu prosedürü çok iyi bildiğini eğer şikâyetçi olursa kızımın rezil olacağını söylemiştir.Kızım görevini yapamayıp panik atak ve depresif nöbetler geçirmektedir. Şu an yanımda ve heyet raporu vardır. Sürekli doktor kontrolünde yaşadığı tecavüzü ve travmaları atlatamamaktadır.
Can güvenliğimiz olmadığı için o şehre gidip Cumhuriyet Başsavcılığına gidip dilekçemi veremedim.