Mesajı Okuyun
Old 15-02-2007, 17:05   #18
*sinequanon*

Öğrenci işleri her daim tıklım tıklımdır."Yaşar abi" "Ertuğrul abi" diye bağırırsınız kalabalığın içinden.Harç yatırmışsınızdır da o dekontu dilekçeyle teslim etmek zorundasınızdır.

Turan Ateş büyük adamdır.Her belgenin altında onun imzası var ne de olsa

Kantinin sol kısmı sigara dumanından görünmez haldedir.

Ben de 1-C idim.4 senedir (hatta belki daha fazla) aynı sınıftasınızdır ama birbirinizi tanımazsınız.O kadar kalabalıktır.

Hocalar efsane adamlardır.Hepsinin mutlaka kendi yazdığı kitabı vardır.Bir dergide yazılarını okur,televizyonda tartışma programlarında görürsünüz.O kadar yücelerdir ki yaklaşıp konuşamazsınız veya cesaret ettiniz diyelim sesiniz titrer.

Öğrenciyken okulun her karışı sizindir.Arka bahçede çimenlerin üzerinde onlarca kez oturup kitap okumuş arkadaşlarınızla gitar eşliğinde şarkı söylemişsinizdir ama mezun olduktan sonra misafir olursunuz.

Bir canlıya benzetmek istesem Ankara Hukuk Fakültesi benim için;mesleğinden taviz vermeyen,eğilmeyen,dalındaki tüm konulara hakim,biraz eski kafalı,biraz inatçı,gülümsediği çevresindekiler tarafından hiç görülmemiş bir yüksek mahkeme yargıcı gibidir.Çok saygı duyarsınız,çekinerek seversiniz ama sonuna kadar güvenirsiniz.

Özlersiniz,dönmek istersiniz,dönemezsiniz...