Mesajı Okuyun
Old 06-04-2011, 08:36   #3
Konuk

çok tşk ederim bni aydınlattıgınız için.peki kendi ve çocugumun kişisel eşyalarını almak için mahkeme benden ücret talep edermi.ayrıca hangi mahkemeye başvuru yapıcam aile mahkemesi mi bilmiyorum.bu konuda adliyeye bi dilekçe yazdım verdim.savcı bey sadece ifademi aldı.başka da bşy yapmadım kişisel eşyalarımı alma konusunda savcı bey bi yazı yazabilir mi yada karar çıkabilir mi?aslında polis eşliginde gitmek istiyorum ama polis memurları gelmediklerini sölüolar onların ben talep ettikten sonra görevleri deil mi gelmek.savcılıktan yazı gelmesi gerekiomuş gitmeleri için öyle mi?aslında evime çilingir alıp açtırabiliomusum ama eşim buna müsade etmez ve orda tatsızlık çıkarır.gtsem çilingir götürsem bana bi hakatette yada müdahale de bulunsam oraya polis çagırsam uygun olur mu?çocugu görme talebinde bulunan eşim vee karar da icra memurları ile çıkmış istedi icra memursuz bnde vermeyecegim onlar olmadan söledim.polis getirmiş polis e de icra memuru olmadan vermiyorum dedim eşimin maddi sıkıntıları var.icra memurlarının masraflarını karşılayamıyorum karşılayamadıgım için de ben çocugumu göremeyecekmiyim eşimde icra memeursuz vermiyo derse eger bu konuya ilişkin bi dava mı açılıyı savcılıga dilekçemi veriliyo bilmiyorum ama icra memursuz başka şekilde mahkemeden karar çıkar mı görmesi için.