Mesajı Okuyun
Old 03-02-2009, 20:36   #1
Konuk

Varsayılan Boşanma-Müşterek Çocuğun Velayeti

5 yıldır evliyim,4 yaşında bir kızım var. eşimden boşanmak istiyorum ama çocuğumdan ayrı kalma düşüncesi beni mahvediyor.çocuğum babası ile görüşmesi elbetteki isterim ama eşim beni yıllardır boşanmaya kalktığım taktirde çocuğu göstermeyeceğini söyleyerek tehtit etti.artık bu evlilik saçmalığına dayanacak gücüm kalmadı.çocuğum küçük olduğu için bana kalacağını söylüyorlar ama eşim çocuğu almak için her türlü iftirayı atabilir.çocuğum her zaman yanımda kalabileceğini bilmeden boşanmaya kalkışamam.çocuğum 1 yaşındayken boşanmak istediğimde ,boşanmada çocuk bana verilse bile çocuk büyüdüğünde mahkeme açar çocuğu alırım diyerek beni oturttu.çocuğumun kendisini düzgün yetiştirememiş bir adamın yanında kalmasını ne şimdi ne gelecekte istemem. en azından şimdi çocuğum hep yanımda diyerek oturuyorum ama bu şekilde bir hayat istemiyorum.gerçek özgür bir birey olduğumu hissetmek istiyorum.boşanma sonucunda çocuğum ile nasıl bir arada kalabileceğimi ,onu nasıl hep yanımda tutabileceğimi söyleyin ,lütfen.şimdiden çok teşekkür ederim.