Mesajı Okuyun
Old 25-05-2010, 20:26   #1
Konuk

Varsayılan Oturum kartım alındı eşim Fransa'da..Boşanma olmadan nafaka olabilir mi?

merhaba esim su an yurtdisinda beni dogumdan 1 ay sonra tr ye yolladi sonra da bosanmak istedigini soyledi buraya geleli dort ay oldu ve bu sure zarfinda hicbir maddi destek saglamadi ben simdi ailemin yanindayim her ne kadar bisey soylemeselerde bebegim ve ben onlara yuk olmaktayiz esim ise saglik sigortasindan yararlanmamiz icin kagit bile yollamadi ekonomik anlamda madurum su asamada calismam da imkansiz kendisine bu konuda dava acabilir miyim aleyhime sonuclanmasi durumu soz konusu mu henuz bosanmadik.

Ayrıca havaalaninda oturum kartima el konuldu esim bir daha gelmeyecek diye belirtmis dil bilmedigim icin anlamadim geri donus vizesi icin basvuru yaptigimda benden o karti neden aldiklarina dair bir tutanak getirmemi istediler bunu ancak yabancilar polisi ile gorusup bilgi alabilirim fransizca bilmedigim icin bu imkansiz merkezinizde bu konuda bana yardimci olacak birileri varsa cok mutlu olurum.su an ailemin yaninda kaliyorum bebegim henuz bes aylik geri donmek zorundayim esim bosanma davasi acacakmis kafam cok karisik beni yanitlarsaniz sevinirim ilgisiz bisey yazdiysam da ozur dilerim tesekkurler