Mesajı Okuyun
Old 27-10-2008, 00:02   #13
üye18332

Yeni Fikir

[quote]
Alıntı:
Yazan süleyman zengin
Türçemizi seviyorum. Bazi durumlar karşında öyle gözel kotlanmış sözler varki çuk oturuyor. Müslümün mahallesinde salyanöz satmak gibi. ( Ben bunu yapıyorum galiba) Bir de şöyle bir söz vardır. Bir kadın Zeytinburnun'da seks yapsa bunun adı fahiselik olur. Bir başka kadın Etilerde yapsa bunun adı aşk olur. ( Rauf Tamer'in benzetmesi) Bir köyde bir öküz bostana girse köyün öküzleri bostana girmiş derler , falancanın öküzu girmiş demezler. Kısaca bu suskunluk niye? Eğer bunu yapan bir icra müdürü olsaydı en az buraya onlarca yorum yapılırdı diye düşünüyorum. Yapılması da doğru olurdu. çünkü temiz toplum istemiyor muyuz? Rüşvet alan da veren de melundur. Ama bir şeyler de yazmak lazim. Lütfen başınızı kuma gömmeyiniz
.

Ben de en az sizin kadar güzel Türkçemizi seviyorum........

Madem yorum yapmayanlara suç ortağıymış gibi kızıyorsunuz,o halde siz düşüncelerinizi paylaşın biz de öğrenelim....

Henüz bir yargılama yapılmış değil ,bir operasyon sözkonusu ve unutmayın ki herkes yorum yapıp yapmama hakkına sahip......

Sayın Saim;

Alıntı:
TAHLİYE EDİLEN ELE VERMİŞ
Mahkeme başkanın X.’nin gözaltına alındığı rüşvet çarkıyla ilgili olarak cezaevinden savcılığa mektup yazanlardan birinin de V.O.Ç. olduğu, kendisinden tahliye edilmesi karşılığında para istendiği yönünde şikayette bulunduğu belirlendi. V.O.Ç.'nin, rüşvet olarak istenen parayı temin ettirerek, kendisini para karşılığı tahliye edeceğini iddia eden mahkeme başkanı ve onunla birlikte çalışan diğer kişileri yakalattığı ortaya çıktı
.

Aslında olayın özü bu gibi geliyor bana.....

Saygılarımla,