Mesajı Okuyun
Old 20-12-2012, 11:15   #10
ersintoker

Varsayılan Yüzündür senin

Yüzünü tut kaçıp gitmesin senden,,, kimlere verdin onu hatırla,,, bir kimlik kartı gibi hayat boyu geçerli,,, bir yerlere kayıtlı numarası yok, sadece fotoğraflarda ve belleklerde donup kalmış, aynı değil hep farklı…
Mutlu ettiklerinde gülecen hali öyle duruyor,,, ya mutsuz ettiklerinde? Seni görmek bile istemeyenlerde? Sadece zaman zaman kendiliğinden belirip ortaya çıkan silik-anlamsız-nefretedilesi, bir gölge- siluet mi? Değiştirebilir misin onlardaki kayıtlarını? Ne olur gelin yeniden birlikte yaşayalım o anları, şimdi farklıyım ben, anladım hatalarımı, bir fırsat tanıyın bana, onarmak istiyorum açtığım yaraları,,, her ne kadar kabuk bağladıysa, kanatıp onları, yanlış kaynatılmış bir kırığı tekrar kırıp uc uca koyar ve düzeltir gibi denemek istiyorum,,, yeniden, lütfen,,, desen kim inanır sana…

Olan olmuş bir kere anıları değiştirebilir misin ne kadar çaba harcasan da, yaşanmış olanları,,, vazgeç bu sevdadan…
İyisi mi al yüzünü karşına konuş onunla,,, kavga et, kaldır yere vur,,, geçmişin acısını derinlerde hisset ki,,, canın yansın,,, çok ama çook…
İşte acının en derin noktasına inebilirsen eğer, katlanabilirsen buna ki körelecektir duyguların, sıfır noktasında denge haline ulaştığında durulabilir ancak yüreğin,,, yüzünü kabul eder, alır onu bağrına basar, kanamasını dindirir ve yeniden atmaya başlar,,, hayata!