Mesajı Okuyun
Old 14-08-2020, 11:54   #1
Konuk

Varsayılan Aile İci Bir Çok Kişiye Cinsel Taciz-Zamanaşımı/ Yer Bakımından Görevli Mahkeme

Merhaba ve iyi günler herkeze,

bilgi almak istedigim, yardima ihtiyacim olan konu cok hassas bir konu, yurt disindan türkiyede bu konuda ne kadar basarili olabilirim bilemiyorum, lütfen bu konuda bilgili kisilerden yardim rica ediyorum.

Olay kisaca söyle :
Aile icinde bir dayi/amca yillardir bu ailenin icindeki kadin ve kizlara cinsel tacizde bulunuyor, kimsenin ailesi yikilmasin kimseye zarar gelmesin mantigi ile kimse bu konuda caydirici bir önlem almiyor. Bu adam bunu yillarca yapiyor, hatta is o kadar ileri gidiyor ki duyululanlara göre adam kizina, gelinine, yani önüne kim gelirse sapiklik yapiyor.

Yillar sonra bu tacize mahsur kalmis birkac kadin artik bu durumu psikolojik olarak kaldiramiyorlar ve bu adama dava acmak istiyorlar.

Benim bilmek istedigim : bu mümkün mü ? yani aradan 20 yil gecmis. Ama yani yillar gecsede bu insanlar halen magdur ve sonucta psikolojik olarak hasta olmuslar.

Ben yurt disinda yasiyorum, bu tacize ugrayan sahislarin bir kismida yurt disinda.

Ne yapabilinir ?? bu sapiga dava acilabilirmi ?