Mesajı Okuyun
Old 27-01-2004, 13:11   #12
STARFISH

Sevgili Hukuk Emekçileri ve Foruma katkıda bulunan değerli kişiler,
Verdiğiniz örnekler inanın çok işime yarayacak. O kadar çok mutlu oldum ki. 5 yıldır psikolojik işkence çeken ben ve oğlum bu durumdan dolayı sevineceğiz. Ancak kaybolan yıllar nasıl telafi edilecek, derin izler beynimizden nasıl silinecek onu bilemiyorum. 9 yıl her zaman yanında olan bir babanın ayda 1 gün 8 saatlik ilişkiye zorlanmasını hala anlamamış durumdayım. Evinize aldığınız herhangi bir evcil havyanı ; 9 sene herşeyi ile ilgilendiğiniz her şeyi birlikte paylaştığınız, 24 saat birlikte olduğunuz bir ortamdan sonra ayda 1 kez 8 saatlik görüşme sonunda bu hayvanın psikolojik durumunu ne olur kafanızda canlandırın. Size alışan her zaman yanınızda olan bir canlının 9 sene ayda 1 kez görüşmeye zorlamanın ruhu haletini ne olur kafanızda simule edin. Oğlum 1 yaşındayken ayrılmadım. Dolu dolu 9 sene birlikte yaşadım. Ayda 1 kez görüşme gününe beni zorlayanları Allaha havale ettim. İnanın hiç kimseye kırgınlığım yok. Ancak küçük kasabalarda hukuk biraz hafife alınıyor gibi geldi bana. Verdiğiniz kararlar umarım biz babaların yarasını biraz olsun hafifletir. Emekleriniz ve değerli bilgileriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla.......

Son Söz: Ben oğlumdan boşanmadım ki!!!