Mesajı Okuyun
Old 10-01-2013, 13:58   #16
Av.Muhammet Aydın

Beyler farkındalığımızı artırmak adına şunu belirtmeliyim ki "kavilizm" bu ülkede bir zamanlar "kominizm" ve/veya "faşizm" gibi hukuk aleminde ateşten gömlek olmuştur haberiniz ola...birde içini doldurabilsek;lütfen.Bir an önce bu "izm"in ideolojisini "izm"in fikir babasından açıklaması beklenmektedir.Böyle "izm" üretip başı boş bırakmak da nerden çıktı.
HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN BU ÜLKEDE "İZM" VE/VEYA HER HANGİ BİR ŞEKİLDE DÜŞÜNMEK EN BÜYÜK SUÇ HALA...Siz gülün, şaka zannedin,olmaz deyin,ben ironi mi yapıyorum gerçek mi söylüyorumu düşünürken birileri benim düşündüğümü anlayıp bir yerlerden düğmeye basıyor olabilir.Paronayak mıyım ??? Bilmem...Kral çıplak..e kral çıplak mı? yo yo üstünde kemiklerini örten derisi var...deri bir elbise değil midir?...ben zaten kral çıplak demedim,kralım çıkak dedim.çıkak gidek burdan dedim,kim kral çıplak dedi. ömer kavili mi? evet ömer kavili kral çıplak dedi.HAK DEDİ, HUKUK DEDİ, GAK DEDİ,GUGUK BİLE DEDİ KRAL ÇIPLAĞI DA ÖMER KAVİLİ DEDİ...DEMİŞTİR...DESE DESE ÖMER KAVİLİ DEMİŞTİR.BEN DEMEDİM...O DEDİ...
Bu fikir cümbüşümün, bir fırtınaya dönmesini sağlayan herkese binlerce kez teşekkür ederim.Bu perşembe günü aldığım ;zihnimi ve fikrimin ufkunu açan,her kesin ve her şeyin başına her an her şey gelebilir,burası türkye burdan çıkış yok dedirten,akıllı olun pire için yorgan yakanların ülkesi burası,hiç için binlerin öldüğü birlerin bin, binlerin bir olduğu bir ülke burası dememe vesile olanlar çok teşekkürler. Birilerinin hamuduyla görtürdüğü yerde birilerini hak aramasının suç olduğu,hak aramanın esasen en büyük hata görüldüğü bir ülkeyi tekrar hatırlatanlara teşekkürler.
ÖMER BEY İYİKİ VARSINIZ...ÇOK TEŞEKKÜRLER...