Mesajı Okuyun
Old 12-08-2006, 19:23   #76
massall

sayın DOĞANEL
özür borçlu olduğumu falan düşünmüyorum ve özür doğurmayan cümleler kullanıyorum zaten hayatımda,, merak etmeyin.. ben sadece düşüncelerimi söyledim,aklımdan geçenlerii de.. bukadar acımasız bi eleştiri deildi benimkii(sizinkinden farklı yani)... hukuk fakültesini bitirmiş olmanız, bizlerden daha tecrübeli olmanız ya da avukat olmanız size böyle cümleler kurma hakkı vermez.. evet hep öğretecek taraf da siz deilsiniz, sizin de dediğiniz gibi hep siz mi bişeyler öğreteceksiniz??? öncelikle ben de bu sitenin ne kadar değerli olduğunu biliyorumm.. çok önemli konularda okuyorum forumda..çok saygı duyduğum fikirler, doktrinler, tartışmalar... BUNLARIN ayırdındayım merak etmeyin... ve hukukçu adayı olsam da hukukçu ne demektir?? ya da ne deildir ben de biliyorumm..... ayrıca dilime hakim olamadığımı söylüyorsunuzz amaa PEKİİİ sizce bu yazınızda siz hakim olabilmişmişiniz dilinize sorarım sizee??? ben bu konu çok önemsiz falan demedimm ya da tartışılmaya değer değil demedim... öncelikle bunu iyi kavrayın...sadece biraz fazla buldum yorumlarıı ama yine de herkesin kendi düşüncesii.. ben tartışılması gereken konular derken bu sitede yer alan diğer pek çok konuyu kasdetmiştim.. kimsenin yazdığı herhangi bi yoruma sert bir dille!!!! cevap vermedim....!!! ve genelleme de yapmadım.. sadece düşündüklerimi yazdım... ve kusura bakmayın ama kimseye özür borçlu olduğumu düşünmüyorum... çünkü benden yaşça büyük yada küçük saygı duyuyorum herkesin düşüncesine...