Mesajı Okuyun
Old 17-04-2007, 16:00   #73
Demet Yuruk

Tatilde bi kaç günlük zamanımı hiç bir şey yapmadan geçirmek istiyorum diyenlere benim tavsiyem kabak koyu. Ama daha baştan orda sadece hamakların ve bungalovların olduğunu belirtmekte fayda var. Bir de cırcır böcekleri. Baştan biraz sinir bozucu olsalar da bikaç saat içinde insana ninni gibi geliyor. Telefonun bile çekmediği kabak koyunun sahilinde günün her saatinde en fazla on kişi oluyor. Konaklama ormanın içindeki kamplarda oluyor. İsterseniz çadırınızla gidebilirsiniz.Ben Sultan Camping'e gitmiştim. Ve bence en güzel kamp yeri de o. Bütün adli yılın stresini Kabak Koyu'nda iki günde atmak mümkün. Gitmeden önce çok sıkılılacağımdan emin olsam da orda bulunduğum sürece hissettiğim tek şey huzurdu. Dağdan adaçayı toplamak, denize girmek, hamakta sallanmak.. Zaten yapabilecekleriniz ancak bunlar.Bir de küçük bir tekne kiralayarak çevre koyları gezebilirsiniz. Kabak koyu Ölü denize yarım saat uzaklıkta. Yani istediğiniz an medeniyete de ulaşabilirsiniz. Olimposun keşfedilmemiş hali olarak tanımlayabileceğim Kabak koyu Hayatımda gördüğüm en güzel manzarının da ev sahibi...