Mesajı Okuyun
Old 06-10-2016, 11:56   #2
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Konuk
ben gecen sene arkadasımla berabar bır cınsel saldırıya ugradık savcıya gıttık ılk savcı bızı korkuttu bızde vazgectık daha sonra baska bır savcıya gıttık ama elimizde cok bir delil yoktu olan delil sayılcak ufak tefek seylerle de savcı ugrasmadı ve zaman asımına ugradı ılk seferde red cevabı geldı ıtıraz ettım sımdı ıse 11/14/2016 tarıhınde tekrar dınlenmek ıcın İzmir 4.Agır ceza mahkemesınde dınlenecegım bana hukukı konuda destek olmanızı yanımda olmanızı ve yardıncı olmanızı talep edıyorum
Sayın Katılımcı;

Öncelikle geçmiş olsun..

Türk Hukuk Sitesi, kamuoyunun profesyonel avukat desteğinden yararlanması amacıyla yönlendirmede bulunan bir site değildir. Amacımız, hukuk desteğine ihtiyaç duyan kimselere doğru yönlendirmede bulunmak ve bilgi paylaşımıdır. Dolayısıyla avukat desteği alabilmeniz için size yardımcı olunabilmesi maalesef mümkün değildir.

Maddi durumunuz elveriyorsa bir avukatla anlaşıp yola devam etmenizi, ya da yazılı veya sözlü olarak yargılamanın yapıldığı mahkemeye başvurarak tarafınıza barodan avukat atanmasını istemenizi öneriyoruz.Eğer ilk duruşmaya bu atama yetişmez ise duruşmada da bu isteğinizi belirtebilir ve avukat atandıktan sonra beyanda bulunabilirsiniz.

Saygılarımla..