Mesajı Okuyun
Old 07-05-2023, 00:28   #1
Sevgii

Varsayılan Çocuklar babalarını tanımadığı için görmek istemiyor

Hayırlı akşamlar,biz eski eşimle 10sene önce ayrıldık,daha doğrusu o sadakatsizlik yapıp evi terk etti bende o zaman 4aylık hamileydim büyük kızımda 3.5yaşındaydı o evi terk etti bizde 3sene sonra boşandık yani resmiyette 7senedir evi terkedip ayrılalı 10senedir görmüyoruz küçük kızımı hiç görmedi evi terk ederken 4aylık hamile idim büyük kızımıda 3.5yaşındayken gördü,şimdi 10sene geçti aradan evi terk ettiği bayanla boşanıyor 3çocuk ordan var onları bırakıp İstanbul'a yerleşmiş o geçen zamanda kızlarım büyüdü büyük kızım 13küçük kızım 9yaşına geldi neyse bu şimdi amacı sadece bizi huzursuz etmek kesinlikle kızları görmek değil ki 10sene içinde görmeyi geçtim kızlarını aramadı bile bende istemiyorum büyük kızım lise sınavına girecek kaldı 1ayı küçük kızım hiç görmedi yabancı ona. bu arada ben evlendim bir oğlum var kızlar eşime baba diyor küçük kızım 3yaşındaydı 2.evliliğimi yaptığımda eşimi baba bildi şimdi artık yavaş yavaş anlattım gayet normal karşıladı ama beni o adama verme benim zaten babam var diyor tüm bunlarla beraber sormak istediğim babanın görüş günlerinde görmeye diretmesi bizi huzursuz ediyor bilhassa kızlarımın psikolojileriyle oynayacak büyük kızın sınavı yaklaştı küçük kızım hiç tanımıyor resmini dahi görmedi bu şahıs icraya verse icra direk alır mı zorla, yoksa pedegog mu gelir icra memuruyla,pedegog gelse kızlarımla görüş sağlasa kızlarım istemediğini söylese olay çözülür mü napmamız lazım kızlarım ruhsal bir çöküntü yaşasınlar istemiyorum kızlarım için tamamen bir yabancı oldu özellikle küçük kızım hiç görmediği için şimdiden cevaolar için teşekkür ederim