Mesajı Okuyun
Old 23-07-2014, 21:53   #3
Konuk ceyda

Mutsuz kizimin velayetini alabilir miyim?

Sayin Av.Ufuk,oncelikle ilginiz ve cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Esim mahkemede ses kaydini kullanacagini ve gecmise dönük telefon ve sms kayitlarinida cikarip mahkemeye delil olarak sunacagini soyluyor bosanma konusunda hic bir itirazim yok anlasmali olarak bitsin ama kizimin velayeti bana verilsin istiyorum ama esim sanirim ses kaydini ve diger dokumanlari mahkemeye sunacaginioyluyor bu durum bosanma davasini cekismeli hale getirir mi bir de esimin calismadigi ve eve bakmadiginda maddi yardim.yapan komsularim esimin ses kaydinda yakaladigi telefonla gorustugum kisinin yakin akrabalari bu durum onlari sahit gostermemi olumsuz etkiler mi yada sahitlikleri kabul edilir mi mahkemede? Esim su an davayi acmis durumda ben mahkeme kagidinin gelmesini bekliyorum. Maddi yada manevi hic birsey umrumda degil ben sadece 2 yasinda ki kizimin velayetini ve benimle kalmasini istiyorum esimin ustune hicbir malvarligi yok su an bir isi de yok ev kira kizimin babaanneside baska bir adamla evlenmek uzere esimin cocugu almasi durumunda cocuga bakabilecek kimse yok mahkeme evlilik birligine sadakatsizlikten dolayi cocugumu babaya birakir mi esimin elinde ki ses kaydi ve cikaracagini soyledigi dokumanlar velayeti almasi icin yeterli olur mu ? Kizimin velayetini alabilir miyim?