Mesajı Okuyun
Old 04-12-2007, 10:01   #72
Mustafa ÖZCAN

Varsayılan Bu konuda son yazdıklarım artık yazmayacağım....

Sayın Gemiciye teşekkür ediyorum, yaptığı tespitler ve katkıları için tabi,

Olayın kadın onuru, insana değer verme yönünden yaklaşmış ve saptamalar yapmış, karanlığa sövmek yerine bir ışık yakmış, yazdıklarında aykırı bir yön yok bence katılıyorum yazdıklarına, Almanyada aile içi şiddetten bahsetmiş, insan her yerde aynı, medeni geçinen batılılar da işlerine gelmediği yerde vahşi kesiliyorlar... Bize ders vermeye çalışanların kendilerinin de derse ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum..

Sayın Dr. Fuat ŞENOĞLU' na konuya akademik yaklaşımları için ayrıca teşekkür ediyorum. Samimi olduğunu ve objektiş yaklaşmaya çalıştığını düşünüyorum...

Yine Sayın Habibe Yılmaz Hanımın,konuları çarpıştırmaya ve sağlıklı bir sonuç için gelişme zemini oluşturumaya yönelik yazdığını görüyorum, Tarz olarak Gazete alıntıları yapıyor, yada bir görüş atıp çekiliyor, Alıntı yapıyor bir yerlerden dikkat çekiyor, önyargı sezmiyorum yaklaşımında, bu şekilde tartışma zeminlerinde iletişim daha kolay kurulur ve sağlıklı bir sonuca doğru daha kolay yaklaşılır... En azından diğer arkadaşlardan da bunu beklerim...

Sayın Gemicinin yazdıklarında Basınla ilgili kısımlara katılmadığımı söylemem lazım... BASIN SORUMSUZLUĞU KONUSUNDA DURAKSAMANIZ OLMASIN, BIRAKIRSANIZ HABER VE HABERCİLİK ADINA, YATAK ODANIZA GİRER EN ÖZEL FOTOĞRAFLARINIZI BİLE HİÇ DÜŞÜNMEDEN YAYIMLARLAR. BASINA KADIN HAKKIMI DESEN ?? HAYIR BENİM TRAJ HAKKIM BENİM YAŞAMA HAKKIM DER.. TOPLUMUN NABZINA GÖRE YAKLAŞIR, MENFAATLERİ GEREKTİRİRSE KADINLARI SUÇLAYAN HABERLERDE YAPARLAR HİÇ ENDİŞENİZ OLMASIN....

ÖZGÜR BASIN AMA BASIN AHLAKI VE KRİTERLERİ YERLEŞMİŞ DÜZGÜN HABERCİLİK YAPAN BİR ÖZGÜR BASIN.. MAGAZİN HABERCİLERİNİN ŞERRİNDEN HER ZAMAN KORKARIM, MÜFTÜ ÖRNEĞİNİ BİR DAHA OKUYUN LÜTFEN BENCE YARGI KARARLARI KONUSUNDA BASIN ÇOK DİKKATLİ OLMALI, YORUMSUZ KARARI VERMELİ YORUMUNU HUKUK ÇEVRELERİ YAPSIN, VATANDAŞ ANLADIĞI GİBİ YAPSIN AMA HUKUK BİLMEYEN GAZETECİ ELEMANLARIN HAZIRLADIĞI HUKUK HABERLERİ BENİ HASTA EDİYOR....
"YARGITAY ŞU KONUDA ŞÖYLE DEDİ" "YARGITAY KİRACIYA HAK VERDİ" "YARGITAY EV SAHİPLERİNE DUR DEDİ"... BASINA DİKKATTT!!!!

Konuya dönersek, çok yönlü olduğunu yazmıştım. Yukarıda yazdıklarımla olayın bir çok yönüne dilim döndüğünce değindiğimi zannediyorum, gerisi kişilerin anlayışına kalmış

Saygılarımla....