Mesajı Okuyun
Old 16-11-2006, 11:23   #51
yağmurdamlası

Varsayılan yaşamak mı lazım görmek mi?

Bu aralar çevremde dostluğun en güzel halini görmekteyim ama bu dostlarımında aşk kırbacıyla yanan yüreklerinden gelen acıyla gözyaşlarına hakim olamadıklarına da şahit olmaktayım.Bazen bir aşkın sadece sevgi paylaşımı olarak görülmemesi gerektiğini savunmaktayım.Bazen bir sevda geleceğe ait atacağın adımlarının ne tarafa gidebileceğini belirleyebilir diye düşünmekteyim.Gün gelir ömrümüz olursa bir sallanan sandalye bulup üzerine oturduğumuzda her konuda güzel anılarımız olmalı değil mi armağan abi?Güzel fotoğraflar olalı mazimizin tıtanıc gemisinde...Gecenin siyahında gerçekleri bir an için unutulmamız mı bize sunuluyor yoksa gerçeği bul bu karanlığa aldanmamı deniliyor.Gündüzün aydınlığında arkasında bir karanlık var mı deniliyor yoksa bu kadar aydınlık ortamda da fazla gözlerini kamaştırma mı?
Yani armağan abi insanların yaşadıklarına şahit olmaktayım..Ve onları gözlemleme görevini üzerime aldım bugünlerde..En iyisi bazen paylaşım diye düşünüyorum.Onlardan aldığım duygularla sizlere şiir dünyamdan parçalar sunuyorum.Seneler sonra duyguları yaşayarak sunacağımm Armağan abi o kıtayı sana armağan ettim ama bu sitede birkaç üye arkadaşımız arasında sen de başlarda olmak üzere birer şiir hediye edeceğim.Toplantılara eli boş gitmememek lazım.Bu aralar sezen aksuya dadandım yine...Ara sıra da müslüm dinliyorum.. Neyse seninle karşılaşamayınca çenem konu başlıkları aldına sıkışıp kalıyor..Sağlıcakla kalın..

Armağan abi:
-Sus yağmur sus.
-Vallaha çok konuşuyorsun.Olmuyor böyle...
Demez armağan abi...